Markizy - Dla Dużych Powierzchni - FART Siedlce

Zadzwoń: 509-821-412

 

Markizy

MarkizyMarkizy to idealny sposób na zadaszenie dużych powierzchni tarasów, balkonów, ogródków, wystaw sklepowych. W dni słoneczne zacieniają, kiedy pada chronią przed deszczem, a kiedy jest pochmurno, zwinięta markiza nie pozbawia wnętrz światła dziennego.

Konstrukcje markiz wykonuje się z elementów aluminiowych. Poszycia z tkanin impregnowanych, zabezpieczonych przed nadmiernym płowieniem i osiadaniem kurzu.

Bogata kolorystyka, różne wzory sprawiają, że markizy pasują do każdego typu budynków, zarówno tych tradycyjnych jak i nowoczesnych.

 

Wśród rodzajów markiz można wyróżnić:

Tarasowe

doskonale nadają się do osłaniania tarasów, ale nie tylko; są również - ze względu na duży wysięg (3,5m), stosowane do osłaniania dużych balkonów, witryn sklepowych, restauracji lub kwiaciarni na wolnym powietrzu.

Elektroniczne

sterowanie markizy powoduje, że nie musimy martwić się o bezpieczeństwo naszej markizy - markiza sama o siebie zadba. Automatyka słoneczna - zakładana na życzenie klienta - dopilnuje, aby markiza rozwinęła się, gdy na niebie słońce i zwinęła, gdy zanosi się na burzę.

Koszowe

o zróżnicowanych kształtach i wzorach, doskonale harmonizują z pięknem starych kamienic i architekturą nowoczesnych pawilonów handlowych.

Wiedeńskie

dzięki zastosowaniu markiz wiedeńskich witryny galerii, sklepów i kiosków są bardziej okazałe, a towar - chroniony przed słońcem - lepiej zabezpieczony.

Galeria Markizy
 

Comments are closed.

Facebook

Likebox Slider