Panel Track - Szeroki Wybór Tkanin - FART Siedlce

Zadzwoń: 509-821-412

 

Panel Track

Panel Track Żaluzje Panelowe DekoracyjneZwane inaczej storami japońskimi, są ciekawą alternatywą dla verticali gdyż podobnie jak one mogą zakrywać duże połacie okien. Są to pasy o szerokości 40-100 cm poruszające się po wielotorowej szynie.
Najczęściej pasy wykonywane są z tkaniny. Może to być dowolna tkanina zasłonowa lub tkanina od rolet materiałowych. W ofercie posiadamy  tkaniny drukowane specjalnie przeznaczone do żaluzji panelowych.

Dla wielbicieli wschodnich kultur, pasy mogą być wykonane z mat bambusowych. Z pewnością podkreślą naturalny charakter wnętrza, będą doskonale komponowały się w ogrodzie zimowym lub na werandzie.
Żaluzje panelowe nadają wnętrzom bardzo nowoczesny wygląd nawiązując jednocześnie do tradycji ruchomych ścian japońskich.

Szyna może posiadać od 2 do 5 torów. Żaluzja może się zsuwać na jedną stronę lub rozsuwać na boki jak kurtyna. W zależności od liczby torów, typu zsuwania, a także rodzaju sterowania można szynę konfigurować w różny sposób
Proponujemy państwu różne typy sterowania:
Sterowanie ręczne – zsuwanie odbywa się za pomocą rączki przytwierdzonej do pierwszego panelu, podobnie jak w zwykłych zasłonach.

Sterowanie sznurkowe

zsuwanie za pomocą sznurka jest identyczne jak w standardowych żaluzjach pionowych (verticalach).

Sterowanie elektryczne

Panel Track może być zrealizowany w wersji z napędem elektrycznym poprzez mechaniczne połączenie paneli. Napędy elektryczne posiadają specjalną funkcję pozwalającą na zaprogramowanie do 5-ciu komfortowych położeń (miejsc zatrzymywania się paneli).

Galeria Panel Track
 

Comments are closed.

Facebook

Likebox Slider