Rolety Zewnętrzne - Bezpieczeństwo, Jakość, Estetyka - FART Siedlce

Zadzwoń: 509-821-412

 

Rolety Zewnętrzne

Rolety zewnętrzne 104Charakteryzują się stabilną i bezawaryjną pracą oraz wysoką izolacją termiczną i akustyczną, a jednocześnie są w pełni bezpieczne dla środowiska. Przeznaczone są dla wszystkich użytkowników ceniących jakość, estetykę, a przede wszystkim bezpieczeństwo.
Zapewniają każdemu użytkownikowi zachowanie prywatności i dyskrecji oraz chronią przed nieproszonymi gośćmi.
Ponadto rolety pozwalają w zimie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania i nie dopuszczają do strat ciepła.
Różnorodność kolorów pancerza, skrzynki i prowadnic rolety pozwala sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Sterowanie i obsługa rolety odbywa się poprzez jeden z napędów:

• tradycyjny ręczny - za pomocą zwijacza taśmy lub sznura,• targowo - sklepowy - za pomocą mechanizmu sprężynowego,
• komfortowy - za pomocą napędu elektrycznego, z możliwością sterowania pilotem. Aby utrudnić i zabezpieczyć wejście do własnego domu stosujemy różnego rodzaju zabezpieczenia w roletach, dostosowane do potrzeb klienta - rygle ręczne i automatyczne, zamki baskwilowe na klucz, wieszaki blokujące. Dzięki roletom wewnętrznym mieszkacie Państwo bezpiecznie i przytulnie.

Rolety elewacyjne (standard)

montowane są na elewacji budynku lub wnęce okiennej. Aluminiowy profil rolety zwijany jest do skrzynki umieszczonej na ścianie lub ościeży. Rolety tego typu mogą być montowane na już wykończonych budynkach - bez ingerencji w konstrukcję budynku.

Rolety INTEGRO

montowane we wnęce nad oknem, skrzynia zabudowana pod tynkiem. Skrzynia jest niewidoczna, pokrywa rewizyjna od zewnątrz. Rolety typu Integro to estetyczne i nowoczesne rozwiązanie. Nie ingerują w konstrukcję okna, drzwi czy nadproża, wymagają jednak wykonania wnęki nad oknem, w której umieszczona będzie skrzynia. Dlatego zalecane jest zaplanowanie tego systemu na etapie budowy budynku.

Galeria Rolet Zewnętrznych
 

Comments are closed.

Facebook

Likebox Slider