Verticale - Żaluzje Pionowe - FART Siedlce

Zadzwoń: 509-821-412

 

Verticale – żaluzje pionowe

Verticale galeriaVerticale, czyli żaluzje pionowe stanowią ciekawą alternatywę dla zasłon w biurach, hotelach, jak również w mieszkaniach. Są idealnym rozwiązaniem dla dużych okien, w tym okien widokowych. Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, podnoszą poczucie komfortu i przytulności.
Verticale to praktyczne, estetyczne i komfortowe rozwiązanie w zakresie osłon przeciwsłonecznych. Posiadają zalety dekoracyjne, a dzięki różnorodności materiałów tworzą indywidualny i niepowtarzalny wystrój wnętrza . Ich atutem jest możliwość precyzyjnej regulacji kierunku i ilości wpadającego światła. Stanowią też idealną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń.

Doskonale nadają się do zasłaniania większych powierzchni, np. przeszklonych ścian, do podziału pomieszczeń czy nawet oddzielania stanowisk pracy.

Ich bogata kolorystyka, a także różnorodność materiałów, z których są wykonywane pozwoli Państwu zaaranżować każde wnętrze.

W ofercie firmy posiadamy także verticale przeznaczone do montowania na powierzchniach skośnych. Są one nowoczesnym rozwiązaniem dla zasłonięcia nietypowych kształtów architektonicznych, które coraz częściej spotykamy zarówno w naszych mieszkaniach jak i budynkach użyteczności publicznej.
Szyny tych verticali można zamontować pod dowolnym kątem nachylenia.

Galeria Verticale
 

Comments are closed.

Facebook

Likebox Slider